adidas nmd human race shock pink release date pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell x adidas nmd human race shock pink first official look adidas nmd human race shock pink release date adidas nmd human race collection release date five adidas nmd human race colorways pharrell releasing soon pharrell adidas human race white blue pharrell x adidas nmd human race pharrell williams can seen rocking new adidas nmd human race colorway pharrell x adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human race fall 2016 pack now available adidas originals x pharrell williams nmd hu collection release information adidas originals x pharrell williams nmd release information preview pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell adidas nmd human race links retailers pharrell adidas pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways pharrell x adidas nmd human race shale blue pharrell x adidas nmd human race shale blue release date pharrell williams adidas nmd human race colorways
adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged trace cargo drops week adidas ultra boost uncaged trace cargo adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year coming soon adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged wool black first look adidas ultra boost wool 2016 adidas ultra boost uncaged crystal white vapour grey adidas ultra boost uncaged silver pack adidas ultra boost uncaged adopts silver boost cushioning adidas ultra boost uncaged clear grey 2 adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged light grey hints of color
Tanévrend
ABC - шаблон joomla Скрипты

"A gyermek feje nem edény, amit meg kell tölteni, hanem fáklya, amit lángra kell lobbantani."
(Galileo Galilei)

Aktuális

Diákoknak

Tanároknak

Szülőknek

A 2017/2018-as tanév rendje 

1. Tanévnyitó ünnepség       2017. szeptember 01. 8 óra

Szorgalmi idő:

      - első tanítási nap:         2017. szeptember 01. (péntek)

      - utolsó tanítási nap:      2018. június 15. (péntek)

      - őszi szünet:                 2017. október 30- 2017. november 3.
        szünet előtti utolsó tanítási nap: október 27. (péntek) szünet utáni első tanítási nap: november 06. (hétfő)

      - téli szünet:                   2017. december 27 – 2018. január 02.
        szünet előtti utolsó tanítási nap: december 22. (péntek)
        szünet utáni első tanítási nap: január 08. (hétfő)

      - tavaszi szünet:            2017. március 29- április 04.
        szünet előtti utolsó tanítási nap: március 28. (szerda)
        szünet utáni első tanítási nap: április 5. (csütörtök)

A tanév első félévének vége: 2018. január 26.

Bizonyítványosztás: 2018. február 02-ig

Tanítási napok száma: 180 nap

Tanévzáró, ballagás: 2018. június 22. (péntek) 17 óra