adidas nmd human race shock pink release date pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell x adidas nmd human race shock pink first official look adidas nmd human race shock pink release date adidas nmd human race collection release date five adidas nmd human race colorways pharrell releasing soon pharrell adidas human race white blue pharrell x adidas nmd human race pharrell williams can seen rocking new adidas nmd human race colorway pharrell x adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human race fall 2016 pack now available adidas originals x pharrell williams nmd hu collection release information adidas originals x pharrell williams nmd release information preview pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell adidas nmd human race links retailers pharrell adidas pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways pharrell x adidas nmd human race shale blue pharrell x adidas nmd human race shale blue release date pharrell williams adidas nmd human race colorways
blue pharrell adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human race green pharrell x adidas nmd human race green 0 pharrell adidas nmd human race green pharrell adidas nmd human race green pharrell x adidas nmd human race releasing five colorways pharrell x adidas nmd human race green adidas nmd human race orange tangerine pharrell adidas hu nmd human species black black adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human species black coming soon pharrell x adidas nmd human race light blue pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race adidas nmd human race light blue adidas nmd human race light blue pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways more images pharrell x adidas nmd hu collection drops tomorrow pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection pharrell x adidas nmd hu collection drops thursday adidas yeezy boost 350 v2 infant sizes yeezy boost 350 infant store list adidas yeezy 750 boost glow in the dark release date didas yeezy sply boost 350 v2 yeezy boost 750 brown by2456 yeezy boost 750 chocolate yeezy boost 350 moonrock bape camo probably best yeezy boost 350 custom ever pharrell williams x adidas originals hu nmd pharrell adidas nmd friends and family pharrell x adidas nmd hu collection drops thursday pharrell adidas nmd hu collection hu nmd pharrell x adidas nmd hu collection drops tomorrow is the adidas yeezy boost 350 turtle dove releasing again adidas yeezy 350 boost v2 black pink nike air max 95 light taupe adidas yeezy boost 350 oxford tan yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 350 v2 black peach kanye west yeezy boost adidas yeezy boost 350 v2 belugasolar red drops weekend adidas yeezy boost 350 v2 beluga drops tomorrow bb1826 adidas yeezy boost 350 v2 beluga 133805 adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder 141360 adidas yeezy boost 350 v2 beluga release reminder 141377 adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas yeezy 350 boost v2 beluga release reminder adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 350 v2 black friday adidas yeezy boost 350 v2 black friday 2016 adidas yeezy boost 350 v2 black friday yeezy boost 350 v2 colorways kanye west yeezy boost 350 v2 bred adidas yeezy boost 350 v2 appears three colorways yeezy season 4 adidas yeezy boost 350 v2 black peach adidas yeezy boost 350 v2 black white release date adidas yeezy 350 boost
Szülői szervezet tagjai
ABC - шаблон joomla Скрипты

"A gyermek feje nem edény, amit meg kell tölteni, hanem fáklya, amit lángra kell lobbantani."
(Galileo Galilei)

Aktuális

Diákoknak

Tanároknak

Szülőknek

 Fodor Ágnes - Mihók-Szilágyi Diana - Béres Edina

 Varga Heléna - Stevanyik Lívia - Harczman Ágota

Stick Mariann – Helmecziné Kun Friderika – Lőrinczné Éliás Beáta

Szűcs Erika – Demeterné Bodnár Nóra – Támba-Bíró Beatrix

Dr. Bagaméryné Dr. Lovászi Beáta – Lengyelné Rádi Zita – Tóth Attila

Czimréné Marján Tünde – Katonáné Nemes Melinda – Kőháziné Csonka Erika

Oroszváriné Molnár Anikó – Bátyi Mariann – Gönczi Zsuzsa – Nagy Erika

Pinke Edina – Vajkó Vanda Eszter – Csabainé Tar Gabriella

 Lengyelné Szabó Mónika – Novák Zsuzsanna – Nagyváti Pálné

 Dr. Laskay Mária – Csintalan Tamásné – Kosán Andrea

Szabó Katalin – Varga Roland – Vaskó Andrea

Kiss Judit – Laskai-Pethe Judit – Vitézné Kerék Gertrúd

 Molnárné Galla Tímea – Pappné Zsadányi Anita – Dicső Dóra

 Nagyné Fazekas Zsanett – Kocsisné Veze Viktória – Lucsenkó Kornélia

Lengyelné Koleszár Erika – Zsadányi Anita – Németh Otília

Megyeri Katalin – Svéda Zoltánné – Tarné Lázár Annamária

 Jánosdeák Béláné – Bakó Attiláné – Kertész Melinda