Kedves Gyerekek és Szülők!

"A gyermek feje nem edény, amit meg kell tölteni, hanem fáklya, amit lángra kell lobbantani."
(Galileo Galilei)

Diákoknak

Tanároknak

Szülőknek

Tisztelt érdeklődő Szülő!
A 2022/2023-as tanévhez kapcsolódó beiskolázási programunk hamarosan kezdetét veszi.
Fenntartónk engedélyével a 2022/2023-as tanévben két első osztályt indíthatunk. Szokásainkhoz hűen az úgynevezett 'a' osztályok német két tanítási nyelvű programban vesznek részt, a 'b' osztályok pedig az angol kéttannyelvűseink.
Intézményünk tanulója kizárólag nyíregyházi lakcímmel rendelkező gyermek lehet. Beiskolázási program-sorozatunk a nyílt tanítási napból, a tájékoztató fórumból és az azt követő heti 1-1 iskolacsalogató foglalkozásból áll (október 20. ; november 3. és november 10. ).
Jelen űrlap szándékjelző nyilatkozat az Ön részéről, amelyben kinyilvánítja felénk nagycsoportos óvodás gyermeke és egy szülő részvételi szándékát nyílt tanítási napunkon, 2021. október 13-án. A kitöltött nyilatkozat befogadásáról e-mailben küldünk megerősítést és egy, az intézményünkbe való belépéshez kapcsolódó kódot.
Pedagógusaink szeretettel várják jelentkezésüket!

Szándékjelző nyilatkozat, amelyben kinyilvánítja felénk a Tisztelt érdeklődő nagycsoportos óvodás gyermeke és egy szülő részvételi szándékát nyílt tanítási napunkon, 2021. október 13-án.

2021szeptnyiltnap

promóciós film

Zelk-digitális oktatás házirendje

Tájékoztató az iskolai étkezésről a 2021/2022. tanévre

Tisztelt Szülők!
Kérjük, hogy a 2021/2022. tanévre vonatkozó, az étkezés igényléséhez szükséges nyomtatványokat kitöltve május 20-ig juttassák el az iskolába. Ez csak a következő tanév 2-8. évfolyamára vonatkozik. A leendő első osztályosok más rendszerben fogják elküldeni a nyomtatványokat.
A kitöltött nyomtatványokat a portán elhelyezett gyűjtődobozba kérjük bedobni! Szeptember 1-jétől azok a tanulók vehetik igénybe az étkezést, akik az étkezési igényüket az adott nyomtatványon határidőn belül leadják. Természetesen szeptemberben is lesz lehetőség az étkezési igényt leadni vagy változtatni, de ennek van egy átfutási ideje, míg a gyermek igénybe veheti a kívánt étkezést.

Általános tájékoztató

Nyilatkozat alsó tagozat

Nyilatkozat felső tagozat

Ingyenes vagy kedvezményes étkezés igénybevételéhez szükséges nyomtatvány

Diétás étkezés igénybevételéhez szükséges nyomtatvány

Tisztelt Szülők!

Amennyiben gondjuk, problémájuk adódik a Kréta rendszerbe való belépéssel, kérem jelezzék az osztályfőnöknek.

A fenntartó neve: Nyíregyházi Tankerületi Központ

Címe: 4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/B. B. épület
Elérhetősége:
Telefon: +36 42 795 315
E-mail: nyiregyhaza@kk.gov.hu

Az iskola telefonos elérhetőségei:

Titkárság:

Gazdasági iroda: 0630-1766341.

Kérjük Önöket, hogy az étkezéssel kapcsolatban csak ezen a számon keressék a kolléganőt, minden más esetben a titkárságot szíveskedjenek hívni.

Köszönjük!

Kérjük támogassák alapítványunkat adójuk 1%-ának felajánlásával!
Idegen Nyelvi Oktatásért Alapítvány Adószám: 18790940-1-15
KÖSZÖNJÜK!

KRÉTA E-napló - e-Ügyintézés

eugyintezes