adidas nmd human race shock pink release date pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell x adidas nmd human race shock pink first official look adidas nmd human race shock pink release date adidas nmd human race collection release date five adidas nmd human race colorways pharrell releasing soon pharrell adidas human race white blue pharrell x adidas nmd human race pharrell williams can seen rocking new adidas nmd human race colorway pharrell x adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human race fall 2016 pack now available adidas originals x pharrell williams nmd hu collection release information adidas originals x pharrell williams nmd release information preview pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell adidas nmd human race links retailers pharrell adidas pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways pharrell x adidas nmd human race shale blue pharrell x adidas nmd human race shale blue release date pharrell williams adidas nmd human race colorways
adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged trace cargo drops week adidas ultra boost uncaged trace cargo adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year coming soon adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged wool black first look adidas ultra boost wool 2016 adidas ultra boost uncaged crystal white vapour grey adidas ultra boost uncaged silver pack adidas ultra boost uncaged adopts silver boost cushioning adidas ultra boost uncaged clear grey 2 adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged light grey hints of color
1.a osztály
ABC - шаблон joomla Скрипты

"A gyermek feje nem edény, amit meg kell tölteni, hanem fáklya, amit lángra kell lobbantani."
(Galileo Galilei)

Aktuális

Diákoknak

Tanároknak

Szülőknek

Osztályfőnök: Görömbeiné Pompár Erzsébet, Kaibásné Lilik Éva Viktória

VISSZA

1a

Névsor:

Bagaméri Zetta, Bagaméry Levente, Béres Elza, Béres Eszter, Bezdán Zalán, Boczák Boglárka, Boros Zoé, Dobos Boglárka , Farkas Gábor, Frankovics Vencel, Imre Péter Balázs, Kertész Lujza, Kósa László Erik, Kovács Olivér, Krüzsely Albert, Leithi Bori , Mihók Szófia, Molnár Marcell, Nagy Dániel, Orosz Léna Izabella, Pápai Mátyás , Raveczki Panni, Soltész Lili, Szabó Kitti, Szakács Jázmin, Szilvási Zselyke, Tarnavölgyi Lujza, Tomasovszky János, Tóth Maxim, Tóth Viktor, Varga László, Vercseg Fábián