adidas nmd human race shock pink release date pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell x adidas nmd human race shock pink first official look adidas nmd human race shock pink release date adidas nmd human race collection release date five adidas nmd human race colorways pharrell releasing soon pharrell adidas human race white blue pharrell x adidas nmd human race pharrell williams can seen rocking new adidas nmd human race colorway pharrell x adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human race fall 2016 pack now available adidas originals x pharrell williams nmd hu collection release information adidas originals x pharrell williams nmd release information preview pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell adidas nmd human race links retailers pharrell adidas pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways pharrell x adidas nmd human race shale blue pharrell x adidas nmd human race shale blue release date pharrell williams adidas nmd human race colorways
adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged trace cargo drops week adidas ultra boost uncaged trace cargo adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year coming soon adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged wool black first look adidas ultra boost wool 2016 adidas ultra boost uncaged crystal white vapour grey adidas ultra boost uncaged silver pack adidas ultra boost uncaged adopts silver boost cushioning adidas ultra boost uncaged clear grey 2 adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged light grey hints of color
Tanévrend
ABC - шаблон joomla Скрипты

"A gyermek feje nem edény, amit meg kell tölteni, hanem fáklya, amit lángra kell lobbantani."
(Galileo Galilei)

Aktuális

Diákoknak

Tanároknak

Szülőknek

A 2020/2021-es tanév rendje 

1. Tanévnyitó ünnepség       2020. szeptember 01. 9 óra

Szorgalmi idő:

      - első tanítási nap:         2020. szeptember 01. (kedd)

      - utolsó tanítási nap:      2020. június 15. (kedd)

      - őszi szünet:                 2020. október 23 - 2020. november 1.
        szünet előtti utolsó tanítási nap: október 22. (csütörtök) szünet utáni első tanítási nap: november 02. (hétfő)

      - téli szünet:                   2020. december 19 – 2021. január 03.
        szünet előtti utolsó tanítási nap: december 18. (péntek)
        szünet utáni első tanítási nap: január 04. (hétfő)

      - tavaszi szünet:            2021. április 01- április 06.
        szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31. (szerda)
        szünet utáni első tanítási nap: április 07. (szerda)

A tanév első félévének vége: 2021. január 22.

Bizonyítványosztás: 2021. január 27-ig

Beiratkozás: 2021. április 15 - 16.

Tanítási napok száma: 179 nap

Tanévzáró, ballagás: 2021. június 18. (péntek) 17 óra