adidas nmd human race shock pink release date pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell x adidas nmd human race shock pink first official look adidas nmd human race shock pink release date adidas nmd human race collection release date five adidas nmd human race colorways pharrell releasing soon pharrell adidas human race white blue pharrell x adidas nmd human race pharrell williams can seen rocking new adidas nmd human race colorway pharrell x adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human race fall 2016 pack now available adidas originals x pharrell williams nmd hu collection release information adidas originals x pharrell williams nmd release information preview pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell adidas nmd human race links retailers pharrell adidas pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways pharrell x adidas nmd human race shale blue pharrell x adidas nmd human race shale blue release date pharrell williams adidas nmd human race colorways
adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged trace cargo drops week adidas ultra boost uncaged trace cargo adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year coming soon adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged wool black first look adidas ultra boost wool 2016 adidas ultra boost uncaged crystal white vapour grey adidas ultra boost uncaged silver pack adidas ultra boost uncaged adopts silver boost cushioning adidas ultra boost uncaged clear grey 2 adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged light grey hints of color
Szülői szervezet tagjai
ABC - шаблон joomla Скрипты

"A gyermek feje nem edény, amit meg kell tölteni, hanem fáklya, amit lángra kell lobbantani."
(Galileo Galilei)

Aktuális

Diákoknak

Tanároknak

Szülőknek

 Dr. Lőrinczné Éliás Beáta - Veres Marianna - Pápainé Krakomperger Éva

 Baloghné Krakomperger Tímea - Csősz Renáta - Tóth Beáta - Czimréné Rózsavölgyi Judit

 Fodor Ágnes - Mihók-Szilágyi Diana - Béres Edina

Varga Heléna - Keczkó Zita - Agócs Szilvia

Stick Mariann – Helmecziné Kun Friderika – Lőrinczné Éliás Beáta

 Szűcs Erika – Demeterné Bodnár Nóra – Támba-Bíró Beatrix

 Dr. Bagaméryné Dr. Lovászi Beáta – Tuza Noémi - Elekné Lippai Tímea

 Czimréné Marján Tünde – Katonáné Nemes Melinda – Pappné Zsadányi Anita

 Oroszváriné Molnár Anikó – Szántóné Bátyi Mariann – Gönczi Zsuzsa 

 Nagy Ernő – Vajkó Vanda Eszter – Jancsó József Sándoné

 Lengyelné Szabó Mónika – Novák Zsuzsanna – Nagyváti Pálné

 Dr. Laskay Mária – Csintalan Tamásné – Kosán Andrea

 Kiss Judit – Laskai-Pethe Judit – Vitézné Kerék Gertrúd

Molnárné Galla Tímea – Pappné Zsadányi Anita – Dicső Dóra

Szabó Katalin – Varga Roland – Vaskó Andrea

Nagyné Fazekas Zsanett – Kocsisné Veze Viktória – Lucsenkó Kornélia

 Lengyelné Koleszár Erika – Zsadányi Anita – Németh Otília