adidas nmd human race shock pink release date pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell x adidas nmd human race shock pink first official look adidas nmd human race shock pink release date adidas nmd human race collection release date five adidas nmd human race colorways pharrell releasing soon pharrell adidas human race white blue pharrell x adidas nmd human race pharrell williams can seen rocking new adidas nmd human race colorway pharrell x adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human race fall 2016 pack now available adidas originals x pharrell williams nmd hu collection release information adidas originals x pharrell williams nmd release information preview pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell adidas nmd human race links retailers pharrell adidas pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways pharrell x adidas nmd human race shale blue pharrell x adidas nmd human race shale blue release date pharrell williams adidas nmd human race colorways
adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged trace cargo drops week adidas ultra boost uncaged trace cargo adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year coming soon adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged wool black first look adidas ultra boost wool 2016 adidas ultra boost uncaged crystal white vapour grey adidas ultra boost uncaged silver pack adidas ultra boost uncaged adopts silver boost cushioning adidas ultra boost uncaged clear grey 2 adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged light grey hints of color
7.b osztály
ABC - шаблон joomla Скрипты

"A gyermek feje nem edény, amit meg kell tölteni, hanem fáklya, amit lángra kell lobbantani."
(Galileo Galilei)

Aktuális

Diákoknak

Tanároknak

Szülőknek

Osztályfőnök: Turi Sándorné, Deák Eszter

VISSZA

Névsor:

Árvay Dénes, , Babos Botond, Balázsi Flórián, Balulya Réka, Baráth Dorka, Blaner Jázmin Lara, Demeter Dóra, Ferencz Torda Botond, Gombai Gergely, Görömbei Hanna, Görömbei Patrik Noel, Jósvai Szilvia Ágnes, Józsa Áron, Juhász Jázmin, Kaplonyi Liliána, Kazár Pál Zsombor, Koczka Ákos, Kundrák Ákos, Leitner Kira Emma, Lengyel-Katona Csaba, Mogyorósi Flóra, Nagy Fanni Evelin, Nagyváti Sára Erzsébet, Péter Levente, Pivnyik Milán, Szondy Zalán, Támba Nimród Áron, Veze Vivien, Veze Zsanett