adidas nmd human race shock pink release date pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell x adidas nmd human race shock pink first official look adidas nmd human race shock pink release date adidas nmd human race collection release date five adidas nmd human race colorways pharrell releasing soon pharrell adidas human race white blue pharrell x adidas nmd human race pharrell williams can seen rocking new adidas nmd human race colorway pharrell x adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human race fall 2016 pack now available adidas originals x pharrell williams nmd hu collection release information adidas originals x pharrell williams nmd release information preview pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell adidas nmd human race links retailers pharrell adidas pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways pharrell x adidas nmd human race shale blue pharrell x adidas nmd human race shale blue release date pharrell williams adidas nmd human race colorways
adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged trace cargo drops week adidas ultra boost uncaged trace cargo adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year coming soon adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged wool black first look adidas ultra boost wool 2016 adidas ultra boost uncaged crystal white vapour grey adidas ultra boost uncaged silver pack adidas ultra boost uncaged adopts silver boost cushioning adidas ultra boost uncaged clear grey 2 adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged light grey hints of color
Tanévrend
ABC - шаблон joomla Скрипты

A 2021/22-es tanév rendje

A tanév kezdete és vége
2021. szeptember 1 - 2022. június 15.

Az első félév 2022. január 21-ig tart.

A 2021/2022-es tanév iskolai szünetei

Őszi szünet
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2021. október 22., a szünet utáni első tanítási nap 2021. november 2.

Téli szünet
A téli szünet előtti utolsó tanítási nap 2021. december 21., a szünet utáni első tanítási nap 2022. január 3.

Tavaszi szünet
A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. április 13., a szünet utáni első tanítási nap 2022. április 20.

Nyári szünet
A nyári szünet 2022. június 16-án veszi kezdetét.

Ballagás, tanévzáró: 2022. június 17.

Beiratkozási határidők és felvételik

Általános iskolai beiratkozás
Időpontja: 2022. április 21-22.

Középiskolai felvételi
• Jelentkezési határidő: 2021. december 3.
• Központi írásbeli felvételi: 2022. január 22.
• Pótló írásbeli vizsga: 2022. január 27.
• Eredményhirdetés: 2022. február 7-ig.

Középiskolai beiratkozás
• A középiskolákba 2022. február 1-ig lehet jelentkezni.
• Szóbeli vizsgák dátuma: 2022. február 22 - március 11.
• Eredményhirdetés: 2022. április 29-ig.
• Beiratkozás: 2022. június 22-24. között.

Országos mérések időpontja
Az országos nyelvi és kompetencia mérések a hatodikosok számára:
• 2022. május 18-31. között lesznek megtartva,
• a 8. évfolyamon 2022. május 4-17. között.