Erasmus mobilitás 2022

Intézményünk Erasmus mobilitásban vett részt. Diákjaink a sikeres pályázatnak köszönhetően a 2021-2022. tanév áprilisában és májusában Lengyelországba és Görögországba utazhattak.

Sok-sok élménnyel gazdagodva és a nyelvtudásukat méltató dicséreteket bezsebelve térhettek haza az útról zelkes tanítványaink.

Lengyel, görög, török és szlovén iskolák diákjaival és pedagógusaival, valamint országuk kultúrájával ismerkedhettek meg a mobilitásban részt vevők. Az állomáshelyek turisztikai látványosságainak megtekintése mellett a munka is szerepet kapott. Tanulóink pedagógusaikkal az utazás előtti hetekben szorgalmasan készültek a tematikus diasorok és kisfilmek összeállításával. Büszkék vagyunk a gyerekekre, hiszen angol nyelven tartottak előadást, kommunikáltak a részt vevő országok diákjaival.

Képes beszámolónkat megtekinthetik a galériában.