Pedagógusaink

Név
Fokozat
Szak
Fogadóóra
Medve Róbert Pál
Tagintézmény-vezető
Mesterpedagógus
(intézményvezetői tevékenység)
matematika-testnevelés
Heinrich László
Tagintézményvezető-helyettes
Mesterpedagógus
(fejlesztő támogató tevékenység)
biológia-technika-informatika
"A" hét: kedd 2. óra
"B" hét: kedd 2. óra
Baltigh Frigyes
Mesterpedagógus
(köznevelési szakértő)
magyar nyelv és irodalom, tanító
"A" hét: hétfő 2. óra
"B" hét: kedd 2. óra
Bodoróczkiné Nagy Marianna
Pedagógus II.
magyar nyelv és irodalom, angol
"A" hét: csütörtök 3. óra
"B" hét: hétfő 5. óra
Csizmarikné Dancs Pálma
Pedagógus I.
tanító
"A" hét: szerda 3. óra
"B" hét: hétfő 6. óra
Deák Eszter
Pedagógus I.
testnevelés, természettudomány
"A" hét: péntek 5. óra
"B" hét: szerda 5. óra
Dobra Ákos Gábor
Pedagógus I.
matematika-informatika
"A" hét: kedd 1. óra
"B" hét: kedd 1. óra
Doroginé Soós Csilla Zsuzsanna
Pedagógus II.
tanító
"A" hét: hétfő 4. óra
"B" hét: hétfő 4. óra
Görömbeiné Pompár Erzsébet
Pedagógus II.
tanító, német nyelvtanár
mentor-, vezetőtanári szakvizsga
közoktatás vezetői szakvizsga
"A" hét: csütörtök 5. óra
"B" hét: kedd 5. óra
Gulyásné Zichar Erika
Pedagógus I.
tanító-angol
"A" hét: kedd 4. óra
"B" hét: kedd 4. óra
Hajnal Zoltánné
Pedagógus II.
biológia-technika
fejlesztő pedagógus szakvizsga
"A" hét: kedd 6. óra
"B" hét: csütörtök 5. óra
Hódi Erika
Image
Pedagógus I.
angol-történelem
"A" hét: szerda 5. óra
"B" hét: csütörtök 6. óra
Izsépi Krisztina
Pedagógus II.
matematika-informatika
"A" hét: hétfő 4. óra
"B" hét: kedd 3. óra
Jeney Béláné
Pedagógus I.
tanító-német
"A" hét: csütörtök 6. óra
"B" hét: csütörtök 6. óra
Jósvainé Harsányi Ágnes
Pedagógus I.
angol nyelvtanár
"A" hét: szerda 2. óra
"B" hét: péntek 2. óra
Juha Gabriella Ágnes
Pedagógus I.
könyvtáros
Kácsor Bernadett
iskolatitkár
Kaibásné Lilik Éva Viktória
Pedagógus I.
tanító, magyar nyelv és irodalom
"A" hét: hétfő 5. óra
"B" hét: hétfő 3. óra
Kemecsei Erzsébet Anikó
Pedagógus II.
tanító
"A" hét: csütörtök 5. óra
"B" hét: csütörtök 4. óra
Királyné Guzina Erika
Pedagógus I.
rajz-vizuális kultúra
"A" hét: csütörtök 6. óra
"B" hét: hétfő 6. óra
Koi-Bártfai Szilvia
Pedagógus I.
angol-biológia
"A" hét: csütörtök 1. óra
"B" hét: csütörtök 1. óra
Kósa Andrea
Image
Mesterpedagógus
(fejlesztő innovátor)
tanító-magyar nyelv és irodalom
közoktatás vezetői szakvizsga
"A" hét: szerda 3. óra
"B" hét: szerda 3. óra
Lipták Márk
Gyakornok
földrajz-testnevelés
"A" hét: csütörtök 4. óra
"B" hét: kedd 4. óra
Lukácsné Sajtos Anikó
Pedagógus I.
tanító
"A" hét: csütörtök 4. óra
"B" hét: péntek 3. óra
Markosné Somogyi Rita
Pedagógus I.
történelem szakos bölcsész
"A" hét: hétfő 6. óra
"B" hét: hétfő 5. óra
Kovácsné Molnár Erika
Mesterpedagógus
(köznevelési szakértő)
tanító-matematika
"A" hét: szerda 5. óra
"B" hét: szerda 5. óra
Mészáros Rita
Pedagógus I.
tanító
"A" hét: csütörtök 6. óra
"B" hét: szerda 4. óra
Morauszky Éva
Image
Pedagógus I.
német-matematika
"A" hét: hétfő 2. óra
"B" hét: kedd 5. óra
Munkácsi Edina
Image
Pedagógus I.
angol-tanító
"A" hét: kedd 3. óra
"B" hét: kedd 3. óra
Molnár Márta Mónika
Pedagógus II.
történelem-német
"A" hét: csütörtök 4. óra
"B" hét: csütörtök 4. óra
Nagyné Fazekas Katalin
Image
Pedagógus II.
magyar nelv és irodalom
"A" hét: csütörtök 5. óra
"B" hét: csütörtök 4. óra
Pánczélné Király Erzsébet
Image
Pedagógus I.
matematika-fizika
"A" hét: csütörtök 5. óra
"B" hét: csütörtök 2. óra
Pere Marianna
Image
Pedagógus II.
angol, ének-zene
"A" hét: szerda 3. óra
"B" hét: csütörtök 3. óra
Priksz Csaba Tamásné
Image
Pedagógus I.
tanító-magyar nyelv és irodalom
"A" hét: péntek 3. óra
"B" hét: hétfő 6. óra
Sallai István
Image
Pedagógus I.
testnevelés-biológia
"A" hét: hétfő 3. óra
"B" hét: hétfő 2. óra
Szalma Evelin
Image
Pedagógus I.
tanító
"A" hét: péntek 6. óra
"B" hét: csütörtök 5. óra
Tarné Lázár Annamária
Image
Pedagógus II.
matematika-informatika
"A" hét: csütörtök 1. óra
"B" hét: csütörtök 4. óra
Rinyu Ernesztina
Image
Pedagógus I.
ének-zene
"A" hét: hétfő 5. óra
"B" hét: szerda 5. óra
Tóth Eszter
Pedagógus II.
magyar nyelv és irodalom
"A" hét: csütörtök 2. óra
"B" hét: péntek 5. óra
Tallayné Jászai Mónika
pedagógiai asszisztens
Tóth Réka
Image
Gyakornok
angol-történelem
"A" hét: csütörtök 4. óra
"B" hét: csütörtök 4. óra
Tóthné Sári Tímea Zita
Image
Pedagógus II.
kémia-német
"A" hét: csütörtök 2. óra
"B" hét: hétfő 4. óra
Tóthné Szkróbó Anita
Image
Pedagógus II.
német nyelvtanár
"A" hét: kedd 2. óra
"B" hét: hétfő 6. óra

Elérhetőségeink

  • dummy4400 Nyíregyháza, Krúdy Gyula utca 29.

  • dummy+36(30) 176-6341

  • dummy+36(42) 512-826

  • dummy zelkiskola19@gmail.com

FENNTARTÓ

Nyíregyházi Tankerületi Központ;
4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31/B B.épület
Tel: 42/795-315 E-mail: nyiregyhaza@kk.gov.hu

Search